| अधिकतम शीट चौड़ाई | 2500 मिमी |
|---|---|
| आवेदन | नालीदार गत्ता |
| कोने-कटर मात्रा | 1 सेट |
| सामग्री | इस्पात |
| आयाम | 3.2x1.3x1.6m |
| अधिकतम शीट चौड़ाई | 2500 मिमी |
|---|---|
| वज़न | 1200 किग्रा |
| कोने-कटर मात्रा | 1 सेट |
| ड्राइविंग पावर | 2.2KW |
| कोने-काटने का आकार | 0-60x350 |
| Min. Sheet Size | 400mm X 600mm |
|---|---|
| Max. Slotting Depth | 350/530mm |
| Name | Corrugated Slotter Machine |
| Model | 2000/2500/3000 |
| Control System | Electric |
| Control System | Electric |
|---|---|
| Min. Sheet Size | 400mm X 600mm |
| Max. Mechanical Speed | 150m/min |
| Name | Corrugated Slotter Machine |
| Model | 2000/2500/3000 |
| Control System | Electric |
|---|---|
| Min. Sheet Size | 400mm X 600mm |
| Max. Mechanical Speed | 150m/min |
| Model | 2000/2500/3000 |
| Name | Corrugated Slotter Machine |
| Model | 2000/2500/3000 |
|---|---|
| Control System | Electric |
| Max. Slotting Depth | 350/530mm |
| Max. Mechanical Speed | 150m/min |
| Name | Corrugated Slotter Machine |
| Max. Mechanical Speed | 150m/min |
|---|---|
| Max. Sheet Size | 2000/2500/3000mm |
| Min. Sheet Size | 400mm X 600mm |
| Control System | Electric |
| Model | 2000/2500/3000 |
| Max. Sheet Size | 2000/2500/3000mm |
|---|---|
| Control System | Electric |
| Max. Slotting Depth | 350/530mm |
| Min. Sheet Size | 400mm X 600mm |
| Max. Mechanical Speed | 150m/min |
| Min. Sheet Size | 400mm X 600mm |
|---|---|
| Max. Mechanical Speed | 150m/min |
| Max. Sheet Size | 2000/2500/3000mm |
| Name | Corrugated Slotter Machine |
| Max. Slotting Depth | 350/530mm |
| Max. Mechanical Speed | 150m/min |
|---|---|
| Name | Corrugated Slotter Machine |
| Max. Slotting Depth | 350/530mm |
| Min. Sheet Size | 400mm X 600mm |
| Max. Sheet Size | 2000/2500/3000mm |